Jambox Mobile

Filmy, seriale, sport na żywo i produkcje dla dzieci.

JAMBOX mobile to rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisja danych z każdego miejsca na świecie. Usługa działa na sprawdzonej sieci mobilnej PLUS (Polkomtel). Atrakcyjne plany taryfowe zostały dostosowane do potrzeb wymagających abonentów. Oferta obejmuje zarówno pełne pakiety usług (GŁOS+SMS+MMS+LTE to trzy pakiety podstawowe w cenach od 19,90 zł/mies), jak i samodzielne pakiety transmisji danych.

Abonenci mogą już bez przeszkód przenosić do niej swoje numery telefonów  z innych sieci mobilnych, a dzięki nowej usłudze mogą otrzymać w pakiecie Internet światłowodowy, telewizję JAMBOX, telefonię komórkową i internet LTE z rozliczeniem na jednym rachunku.

Abonenci JAMBOX mobile mogą również korzystać z usługi JAMBOX online, czyli oglądać wybrane kanały telewizyjne. Aktualnie w ramach JAMBOX online dostępnych jest 120 kanałów, z których część można także oglądać poza miejscem zamieszkania.    

VoLTE oraz Wi-Fi Calling w Jambox

Jeśli chcesz rozmawiać ze wszystkimi bez ograniczeń i surfować w sieci o każdej porze dnia i nocy, a do tego otrzymać w pakiecie nowoczesne usługi – Wi-Fi Calling i VoLTE – przenieś numer do JAMBOX mobile.

W JAMBOX mobile czeka Cię lepsza jakość dźwięku w trakcie rozmowy i szybsze połączenia (VoLTE), ale też możliwość rozmów mimo braku zasięgu sieci komórkowej (Wi-Fi Calling). Mało? W pakiecie otrzymasz jeszcze cztery razy więcej GigaBajtów na surfowanie w ineternecie. Na bogato, prawda?

No items found.

Jak się zalogować?

Pakiety GŁOS+SMS+MMS+LTE

Mini

20 GB

14.9 zł / mies.

5G
Standard

40 GB

24.9 zł / mies.

5G
Optima

60 GB

29.9 zł / mies.

5G
Ultra

120 GB

39.9 zł / mies.

5G

Pakiety LTE

LTE Optima

15 GB

21.9 zł / mies.

5G
LTE Ultra

100 GB

44.9 zł / mies.

5G
No items found.

Router LTE

ZYXEL-LTE3202 to wydajny i kompaktowy router oferujący wygodę korzystania z Internetu bezprzewodowego. Idealnie współpracujący z kartami SIM JAMBOX mobile. Przy taryfach Tylko Internet Krajowy można stworzyć szybką i bezpieczną domową sieć WiFi opartą o usługi JAMBOX mobile.

Router zapewnia bezprzewodową łączność szerokopasmową i płynne przełączanie między 4G LTE, DC-HSPA+, 3G, EDGE i GPRS, które zapewniają swobodę surfowania po Internecie, a także dostęp do informacji w domu, w biurze lub gdziekolwiek będąc w zasięgu sieci LTE.

Jambox Mobile

Jambox Mobile
  • Obsługuje prędkość pobierania do 150 Mbps i 50 Mbps wysyłania
  • Wbudowane tryby bridge/router dostosowują się do większości urządzeń w Twojej sieci
  • WiFi w standardzie 2.4GHz

  • Udostępnianie WiFi dla maksymalnie 16 użytkowników
  • Obsługa wielu SSID jednocześnie
Jambox Mobile
Jambox Mobile
Jambox Mobile
Jambox Mobile
Jambox Mobile
Jambox Mobile
Jambox Mobile

Kanały dostępne w JAMBOX go!

Dostępne jest 173 kanałów w tym 124 poza domem.

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Wszystkie kanały dostępne w JAMBOX go! możesz oglądać w domu
(w ramach sieci Twojego operatora Internetu i telewizji JAMBOX).


* Kanały, które można oglądać w dowolnym miejscu z dostępem do internetu, niezależnie od dostawcy.

Dostęp do wybranych kanałów zgodnie z wykupionymi pakietami w telewizji JAMBOX.
Usługa JAMBOX go! jest ograniczona terytorialnie.

Nie czekaj i zamów bezpłatną rozmowę
Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Dziękujęmy! Przyjęliśmy Twoje zgłoszenie, nasz Konsultant oddzwoni do Ciebie wkrótce!
Coś poszło nie tak. Sprawdź, czy podałeś prawidłowy numer telefonu.
Po włożeniu karty SIM JAMBOX mobile do telefonu nie mogę korzystać z Internetu i nie mogę wysyłać wiadomości MMS.

'- W pierwszej kolejności należy upewnić się czy w telefonie włączona jest transmisja danych oraz czy poprawnie zostały skonfigurowane punkty dostępowe (APN) dla usług: INTERNET i MMS.- SMS-y konfiguracyjne z ustawieniami punktów dostępowych (APN) do usług: INTERNET i MMS powinny dotrzeć podczas pierwszego uruchomienia urządzenia z nową kartą SIM.- Jeżeli takie SMS-y dotarły należy je bezwzględnie zainstalować.

Mój telefon nie otrzymał automatycznej konfiguracji APN dla usługi internetowej i usługi MMS.

'- Jeżeli SMS-y konfiguracyjne nie dotarły, należy wysłać dwa bezpłatne SMS-y na numer 8090 o następującej treści: INTERNET (w celu otrzymania konfiguracji dla usługi dostępu do Internetu) oraz MMS (w celu otrzymania konfiguracji dla usługi MMS).- Po otrzymaniu SMS-ów konfiguracyjnych, należy je bezwzględnie zainstalować.- Jeżeli, pomimo wysłania bezpłatnych SMS-ów na numer 8090, nadal nie dotarły SMS-y konfiguracyjne, należy samodzielnie wprowadzić konfigurację dla APN Internet i APN MMS.- Szczegółowa konfiguracja APN-ów znajduje się w Poradniku - sekcja Konfiguracja APN.

Czy w JAMBOX mobile usługa roamingu jest włączona automatycznie?

Usługa roamingu domyślnie jest wyłączona, aby ją włączyć należy złożyć odpowiednie zlecenie w Biurze Obsługi Abonenta swojego lokalnego Operatora (dane kontaktowe znajdują się na Umowie Abonenckiej) lub aktywować za pomocą JAMBOX go! - sekcja Limity i blokady.

Co się dzieje w sytuacji w której wykorzystam swój limit danych?

'- Po wykorzystaniu dostępnego w konkretnym pakiecie limitu danych włączony zostaje tzw. lejek internetowy. Prędkość transmisji spada wówczas do 32 kbit/s.- Chcąc nadal korzystać usługi dostępu do Internetu z pełną przepustowością należy zamówić dodatkowy pakiet danych (oferta pakietów dodatkowych znajduje się w Cenniku) składając odpowiednie zlecenie w Biurze Obsługi Abonenta swojego lokalnego Operatora (dane kontaktowe znajdują się na Umowie Abonenckiej).

Co to jest próg kwotowy?

Próg kwotowy to zabezpieczenie wydatków abonenta (innych niż abonamentowych), mające na celu blokadę usług w przypadku przekroczenia kwoty 200 zł. Jest to limit bezpieczeństwa na wszystkie usługi poza abonamentem (połączenia międzynarodowe, usługi Premium, usługi w roamingu, usługi dodatkowe).

Jak zalogować się do Jambox GO! i sprawdzić zużycie pasma?

W Jambox GO! sprawdzisz m.in. stan konta o zmienisz ustawienia dot. roamingu. Skorzystaj z poradnika na stronie: https://www.jambox.pl/jak-zalogowac-sie-do-jambox-go#jamboxmobile

O czym należy pamiętać przed wyjazdem za granicę?

Przed wyjazdem:- Sprawdź czy masz włączony Roaming. Status usług sprawdzisz u swojego Operatora lokalnego lub poprzez aplikację JAMBOX go! Jeśli usługi są zablokowane aktywuj je.- Pamiętaj również o włączeniu transmisji danych w roamingu w opcjach telefonu. W większości urządzeń domyślnie włączona jest transmisja danych tylko w kraju. Należy zmienić tą opcję na transmisję krajową oraz międzynarodową.- Sprawdź, czy w kraju, w którym będziesz przebywał, JAMBOX mobile (działający na sieci PLUS) ma podpisane umowy roamingowe z lokalnymi operatorami.Z usług roamingowych możesz korzystać u operatorów zagranicznych współpracujących z JAMBOX mobile (w ramach oferowanego przez nich zasięgu, oraz zakresu świadczonych usług), w szczególności:- w zagranicznych sieciach lądowych,- na pokładzie statków, promów i samolotów,- w roamingu satelitarnym Sieci Thuraya (o ile posiadasz specjalny aparat telefoniczny działający w tej sieci, z włożoną kartą JAMBOX mobile).Sprawdź zasięg operatorów zagranicznych w poszczególnych krajach na stronie www.gsma.com/coverage.Ceny w roamingu sprawdzisz w cenniku właściwym dla twojej usługi.W przypadku wyjazdu poza Unię Europejską, upewnij się czy wyłączyłeś Pocztę Głosową. W ten sposób unikniesz kosztów wynikających z podwójnych opłat - za przekierowanie rozmowy na pocztę głosową oraz odebranie połączenia.

Czy podczas wakacji za granicą będę mieć dostęp do Internetu?

Internet w roamingu to usługa pozwalająca Abonentom JAMBOX mobile, będącym w zasięgu zagranicznych sieci komórkowych, na korzystanie z usług telekomunikacyjnych takich jak pakietowa transmisja danych w technologii GPRS/HSDPA/3G (UMTS)/EDGE/LTE, szybka transmisja danych HSCSD, transmisja danych CSD.By móc korzystać z pakietowej transmisji danych za granicą należy:- Mieć aktywną usługę Roamingu (usługa jest domyślnie wyłączona). Status usług sprawdzisz u swojego Operatora lokalnego lub poprzez aplikację JAMBOX go! Jeśli usługi są zablokowane aktywuj je.- Mieć aktywną usługę transmisji danych (usługa aktywowana domyślnie).- Mieć odpowiednio skonfigurowany APN w telefonie.W większości urządzeń, po włożeniu karty SIM po raz pierwszy otrzymasz SMSa z konfiguracją do punktów dostępu (APN). Jeśli nie otrzymałeś takiej wiadomości konfiguracyjnej należy wysłać dwa bezpłatne SMS-y na numer 8090 o następującej treści: INTERNET (w celu otrzymania konfiguracji dla usługi dostępu do Internetu) oraz MMS (w celu otrzymania konfiguracji dla usługi MMS). Po otrzymaniu SMS-ów konfiguracyjnych, należy je bezwzględnie zainstalować.Jeżeli, pomimo wysłania bezpłatnych SMS-ów na numer 8090, nadal nie dotarły SMS-y konfiguracyjne, należy samodzielnie wprowadzić konfigurację dla APN Internet i APN MMS zgodnie z poradnikiem jambox.pl/mobile/faq-poradnik.Z usług można korzystać w tych sieciach, w których dostępna jest pakietowa transmisja danych – sprawdź na www.gsma.com/coverage.

Jak obniżyć rachunki za Internet w roamingu?

W ramach każdego pakietu głosowego masz do wykorzystania część danych z pakietu podstawowego w roamingu w EEA (Dotyczy krajów EEA oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinu oraz Wielkiej Brytanii ). Wielkości danych do wykorzystania w EEA kształtują się następująco:W pakiecie Mini – 3,52 GBW pakiecie Standard – 5,28 GBW pakiecie Optima – 6,17 GBW pakiecie Ultra – 7,93 GBTransmisja danych w roamingu odbywa się w obie strony - dane są pobierane i wysyłane. Po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych przeznaczonego na kraje EEA naliczenia za korzystanie z Internetu będą odbywały się zgodnie z cennikiem twojej taryfy/promocji.

Jak uzyskam informacje na temat kosztów w roamingu w trakcie zagranicznego wyjazdu?

Po zalogowaniu telefonu do sieci operatora zagranicznego otrzymasz bezpłatny SMS powitalny. Otrzymasz także informację o wysokości pobieranych opłat:- połączeń głosowych wychodzących do Polski,- połączeń głosowych wychodzących wewnątrz odwiedzanego kraju (tzw. połączeń lokalnych),- połączeń głosowych otrzymanych,- SMS-a i MMS-a wysłanego do Polski,- transmisji danych.

Czy podczas pobytu za granicą mogę korzystać z poczty głosowej i jakie są za to opłaty?

Z Poczty głosowej w roamingu możesz korzystać podobnie, jak będąc w zasięgu sieci JAMBOX mobile – pamiętaj jednak, że wiążą się z tym opłaty według stawek roamingowych.Odsłuchiwanie wiadomości odbywa się poprzez numer 1110 lub +48 579 49 11 10.W roamingu korzystanie z numeru 1110 jest możliwe jest o ile operator zagraniczny umożliwia wykonywanie połączeń z numerami skróconymi, dostępnymi w Polsce. Jeśli dzwonisz na ten numer zostaniesz przekierowany bezpośrednio do pozostawionych wiadomości.Opłaty:- Połączenie wykonane w celu odsłuchania Poczty Głosowej jest płatne zgodnie z Cennikiem właściwym dla taryfy/promocji, z której korzystasz.- Bezwarunkowe przekierowanie połączeń na Pocztę Głosową w roamingu niezależnie od kraju pobytu jest bezpłatne.- Warunkowe przekierowanie połączeń na Pocztę Głosową w roamingu na terenie Unii Europejskiej jest bezpłatne.- Warunkowe przekierowanie połączeń na Pocztę Głosową w roamingu poza Unią Europejską - połączenie przychodzące jest przesyłane automatycznie do kraju, w którym przebywasz w roamingu i dopiero, jeżeli nie zostanie odebrane, wraca do Polski. Ponosisz koszt za dwa połączenia zgodnie z Cennikiem właściwym dla taryfy/promocji, z którego korzystasz:a) koszt połączenia odebranego (skierowanie połączenia z Polski do kraju, gdzie jesteś zalogowany) wg stawki jak za połączenie międzynarodowe z Polski do Twojego miejsca pobytu,b) koszt połączenia wychodzącego w roamingu do Polski (skierowanie połączenia do Poczty Głosowej).Dlatego zanim wyjedziesz za granicę poza Unię Europejską, zalecamy wyłączenie przekierowania na Pocztę Głosową.

Czy muszę wyłączyć usługę Roamingu po powrocie do kraju?

Aktywna usługa Roamingu nic Cię nie kosztuje, dlatego nie musisz wyłączać jej po powrocie do kraju.Jeśli mieszkasz lub przebywasz na terenach przygranicznych, Twój telefon może logować się do sieci operatora zagranicznego. W takim przypadku warto zmienić ustawienia telefonu na ręczny wybór sieci w Polsce. Aby uniknąć nieprzewidzianych kosztów wynikających z naliczenia opłat roamingowych, możesz również wyłączyć usługę Roamingu. Pamiętaj, aby przed kolejnym wyjazdem ponownie ją włączyć, aby pozostać w kontakcie z bliskimi.

Dane konfiguracyjne Centrum SMS

Numer do Centrum SMS +48 601 000 310

Dane konfiguracyjne poczty głosowej

Konfiguracja i korzystanie z Poczty Głosowej JAMBOX mobile - Sprawdź jaki jest status Twojej poczty głosowej wpisując następujący kod USSD: *122#- Jeżeli poczta głosowa nie jest aktywna, wpisz poniższy kod aktywacyjny: *122*11#- Jeżeli chcesz odsłuchać swoje wiadomości lub skonfigurować swoją pocztę głosową zadzwoń na numer: 1110 lub +48 579 49 11 10- Jeżeli chcesz dezaktywować usługę poczty głosowej wpisz następujący kod USSD: *122*00#

Konfiguracja APN

APN InternetNazwa: INTERNETAPN: internetTyp uwierzytelnienia: CHAPTyp APN: default,suplMCC: 260MNC: 01Protokół APN: IPv4Protokół APN podczas roamingu: IPv4Pozostałych pól nie należy edytować. APN MMSNazwa: MMSAPN: mms.jambox.plMMSC: http://mms.jambox.pl:8002Proxy dla MMS: 212.2.96.16Port MMS: 8080Typ uwierzytelnienia: PAPTyp APN: mmsMCC: 260MNC: 01Protokół APN: IPv4Protokół APN podczas roamingu: IPv4Pozostałych pól nie należy edytować.

Przykładowa konfiguracja APN dla iOS

Ustawienia Sieć komórkowa Sieć komórkowa danych:Dla APN internet: w 'Dane sieci komórkowej' APN internet w 'Konfiguracja LTE (Opcjonalna)" APN internetDla APN mms.jambox.pl w 'MMS' APN mms.jambox.pl w 'MMSC' http://mms.jambox.pl:8002 w 'Proxy MMS' 212.2.96.16:8080 w 'Maks wielkość MMS' 307200 w 'URL profilu UA dla MMS' mms.jambox.plPozostałe pola bez uzupełnianiaPo zakończonej konfiguracji wymagany jest restart urządzenia.

Przykładowa konfiguracja APN dla Windows Phone

Ustawienia opcje komórkowe + SIM ustawienia Karty SIM:Dla APN internet: 'Dodaj APN do internetu' APN internetDla APN mms.jambox.pl 'Dodaj APN do MMSów': 'APN' mms.jambox.pl 'MMSC URL' http://mms.jambox.pl 'MMSC port' 8002 'Maksymalny rozmiar MMS' 307200 'Proxy MMS' 212.2.96.16:8080

Przydatne kody USSD

*101# Sprawdzenie statusu aktywnych usług*122# Sprawdzenie statusu poczty głosowej*122*11# Aktywacja poczty głosowej*122*00# Dezaktywacja poczty głosowej*101*11*14# Aktywacja połączeń oczekujących (Call wait)*101*00*14# Dezaktywacja połączeń oczekujących*101*11*15# Aktywacja zawieszania połączeń (Call hold)*101*00*15# Dezaktywacja zawieszania połączeń*101*11*16# Aktywacja połączeń konferencyjnych (Conference Call)*101*00*16# Dezaktywacja połączeń konferencyjnych*101*11*17# Włączenie blokowania połączeń bez prezentacji numeru (ACR)*101*00*17# Wyłączenie blokowania połączeń bez prezentacji numeru

Konfiguracja przekierowania połączeń

Przekierowanie połączeń można skonfigurować na dwa sposoby: w telefonie lub przez kody USSD.Konfiguracja z telefonu: Telefon z Androidem z aplikacji dialera:Ustawienia -> Połączenie -> Dodatkowe ustawienia -> Przekazywanie połączeńKonfiguracja kodami USSD: Przekierowanie wszystkich połączeń:aktywacja: **21*+48XXXxxx#dezaktywacja: ##21#status: *#21# Przekierowanie gdy telefon jest zajęty:aktywacja: **67*+48XXXxxx#dezaktywacja: ##67#status: *#67# Przekierowanie połączeń nieodebranych:aktywacja: **61*+48XXXxxx#dezaktywacja: ##61# Anulowanie wszystkich typów przekierowań:##002#

Czy mogę przenieść numer do sieci Stimo.NET?

Tak! Wystarczy złożyć wniosek dostępny na naszej stronie. Wszelkie formalności załatwimy za Ciebie!

Skąd będę wiedzieć, że mój numer przeniósł się do Stimo.NET?

Dzień wcześniej otrzymasz od nas powiadomienie SMS-em lub e-mailem.

Mój numer jest zarejestrowany na inną osobę, Jak mogę go przenieść?

Przed złożeniem wniosku o przeniesienie do nas numeru musisz najpierw przepisać numer na siebie u swojego obecnego operatora.

Czy mogę dobrać nowy numer telefoniczny?

Oczywiście! Skontaktuj się nami telefonicznie, emailem lub odwiedź nas w salonie.

Jak zalogować się do WBOK?

na stronie Stimo.net znajduje się zakładka WBOK, należy wybrać odpowiedni region, a następnie podać adres ID oraz PIN. Wszelkie informacje związane z logowaniem na WBOK znajdują się w umowie abonenckiej.

Czy mogę przenieść numer telefonu?

Istnieje możliwość przeniesienia numeru stacjonarnego lub komórkowego po wypełnieniu odpowiedniego wniosku. Wniosek można pobrać z naszej strony www. Operacja przeniesienia numeru jest bezpłatna.

W jaki sposób zgłosić usterkę?

Pod nr tel. 13 433 4444 lub 22 892 2222 od poniedziałku do piątku 08:00 - 20:00 oraz w soboty 09:00 - 13:00. Poza tymi godzinami usterki można zgłaszać mailowo na adres biuro@stimo.net lub poprzez chat na Facebooku

Sprawdź więcej możliwości w naszej ofercie

Pakiet Eleven

Filmy, seriale, sport na żywo i produkcje dla dzieci.

Czytaj więcej
CANAL+ pół roku za pół ceny

Złap pełnię rozrywki i ciesz się obniżoną o połowę ceną aż przez pół roku!

Czytaj więcej
Jambox Mobile

Filmy, seriale, sport na żywo i produkcje dla dzieci.

Czytaj więcej
Viaplay

Filmy, seriale, sport na żywo i produkcje dla dzieci.

Czytaj więcej
HBO Max

Wszystko co kochasz w jednym miejscu. Największe hity kinowe, wspaniałe historie i niezapomniane klasyki. Wszystko to znajdziesz w HBO Max.

Czytaj więcej
JAMBOX TV Smart

Kanały telewizyjne, obszerna biblioteka zawartości na żądanie (VOD), nieograniczony dostęp do ulubionych serwisów streamingowych oraz szeroki wybór atrakcyjnych gier dostępnych bezpośrednio na Twoim ekranie.

Czytaj więcej
Jambox GO!

Oglądaj swoje ulubione kanały TV prosto ze smartfona, komputera czy tabletu

Czytaj więcej

Dla Ciebie i dla domu

Sprawdź naszą ofertę i odkryj moc multimedialnej rozrywki!